WS130120S2-220-240-X300 DC bezsuku pūtējs, ko izmanto putekļsūcējā
Mūsu pūtējs ir ātrgaitas līdzstrāvas bezsuku motors, kas nodrošina spēcīgu un stabilu gaisa plūsmu. Ventilatora nominālais spriegums ir 48 VDC, un tā darbības ātrums svārstās no 21 000 apgr./min. līdz 26 000 apgr./min, nodrošinot maksimālo gaisa plūsmas ātrumu 140 m³/h. Ar maksimālo statisko spiedienu 13Kpa mūsu pūtējs var radīt pietiekamu sūkšanas spēku, lai efektīvi noņemtu putekļus un netīrumus no grīdām, paklājiem un citām virsmām.
Vēl viena unikāla mūsu pūtēja iezīme ir tā kompaktais izmērs un vieglais dizains. Tā izmēri ir tikai 130 mm x 120 mm x 65 mm un svars ir 750 g, tāpēc to ir viegli integrēt putekļsūcēja konstrukcijās. Tas darbojas arī ar zemu trokšņa līmeni un augstu uzticamību, nodrošinot ilgu kalpošanas laiku un samazinot apkopes prasības.